КИБЕРСИГУРНОСТ И БЕЗОПАСНО ИЗПОЛЗВАНЕ НА ИНТЕРНЕТ, МИСИЯТА ВЪЗМОЖНА!
На 30 януари 2026г. се проведе лекция с ученици от XI и XII клас на нашето училище по Киберсигурност, с лектори от Дирекция „Киберсигурност“ към ГДБОП . Събитието е част от Националната превантивна програма „Предпазване на младите хора от престъпления в дигиталния свят“. Засегнати бяха теми като: – Рискове в онлайн пространството – фишинг, измами и…

